SLC-AC GPS Street Light Controller3062

eSave product

Cena
Min. odber: 1 ks
252,00 €Pridať do zoznamu
Projektová cena
Min. odber: 1 ks
Pre prístup k lepším cenám sa zaregistrujte alebo prihláste
Na sklade 0 ksCeny sú bez DPH

Popis produktu

Správne množstvo svetla v správnom čase, na správnom mieste a v správnej kvalite.

Ovládač pouličného osvetlenia SLC-AC s GPS je kompaktné zariadenie, ktoré možno jednoducho vložiť do akéhokoľvek pouličného svietidla LED vybaveného stmievateľným driverom a tým svietidlo updatovať na inteligentné svietidlo. GPS funkcia umožňuje lokalizovať presnú polohu svietidla.

Street Light Controller je už vybavený bezdrôtovou komunikáciou, vďaka čomu je ideálnym riešením bez starostí s časovo náročným vedením dátových káblov a úsporou nákladov na inštaláciu.
Esave Street Light Controller pomáha znižovať spotrebu energie a udržiavať náklady na údržbu na absolútne minimálnej úrovni.

Náš ovládač pouličného osvetlenia sa ľahko kombinuje s rôznymi externými zariadeniami, čím vytvára platformu pre množstvo služieb Smart City. Napríklad v kombinácii so snímačom pohybu pomáha zabezpečiť intenzitu svetla v súlade so skutočnými potrebami: osvetlenie len určitých úsekov ciest, ktoré momentálne využívajú ľudia alebo vozidlá, a automatické stmievanie, keď je potrebné málo alebo žiadne svetlo.

Technické údaje

Výrobca:eSave AG
Farba:Čierna
Záruka:2 r. štandard

Naše stránky používajú cookies. Ak nezmeníte nastavenie Vášho prehliadača, používaním našich stránok vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií Zatvoriť